Noro i Filtr Zeos – główni bohaterowie naszego stosika na Targach Symas 2019

8 października 2019
sym.-2019-4-1200x900.jpg

 

 

#LudzkaStronaMaszyn to między innymi spotkania z Naszymi Klientami podczas branżowych targów i konferencji. Tak było również na 11. Międzynarodowych Targach Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SYMAS, które odbyły się 2 i 3 października w EXPO Kraków. To już kolejna edycja targów w której braliśmy udział. 

NORO i FILTER ZEOS w roli głównej

Stoisko Serafin Maszyny dedykowane było dwóm markom – niemieckiej NORO i czeskiej FILTR ZEOS, których jesteśmy jedynymi dystrybutorami w Polsce. NORO to przede wszystkim systemy rur służące do przenoszenia zboża oraz innych materiałów sypkich w transporcie grawitacyjnym i pneumatycznym.  Dzięki specjalnie ukształtowanym końcówkom rury są łatwe do łączenia i stanowią uzupełnienie innych produktów do transportu zbóż: podnośników i przenośników. Filtr Zeos to marka produkująca wysokiej jakości dozowniki celkowe. Na targach zaprezentowaliśmy trzy maszyny – rozdzielacz wielodrogowy, dwudrogowy oraz dozownik celkowy. Liczne ulotki, foldery i najnowszy numer „Machinery Magazine” (wersja online TUTAJ) przybliżyły ofertę Serafin P.U.H., a wszelkie wątpliwości rozwiązywał nasz zespół ekspertów z doświadczonym technologiem – panem Janem Serafinem i Jakubem Sieńko – dyrektorem handlowym Działu Maszyn Zbożowych na czele.

Targi SYMAS to  świetna okazja do wymiany doświadczeń i spostrzeżeń z przedstawicielami innych firm oraz spotkań biznesowych zarówno z nowymi jak i „starymi” klientami. Dziękujemy za zainteresowanie i liczne odwiedziny naszego stoiska oraz wszystkie rozmowy przy pysznej kawie.  Zapraszamy ponownie za rok!