Maszyny czyszczące

Damas / Skiold

Duńska firma DAMAS działa na rynku przemysłu zbożowego już 150 lat. W 1863 roku Jens Nielsen, założyciel firmy, zaprojektował pierwszą maszynę czyszczącą, która stała się hitem technologicznym. Od tego czasu DAMAS ciągle ulepsza i unowocześnia swoje produkty odpowiadając na potrzeby Klienta. Rzemieślnik Jens Nielsen założył firmę DAMAS 15 września 1863 r.

Projekt / sprzedaż / wykonanie

Nasza oferta

Nasza oferta obejmuje zarówno pojedyncze urządzenia jak i kompletne linie dla przemysłu nasiennego i zbożowego. Projektując linie bazujemy na produktach duńskiej firmy DAMAS – firmie z wieloletnim doświadczeniem w technologiach zbożowych i nasiennych .


Czyszczenie do 300 ton/h

Omega

Omega jest maszyną, która powstała w wyniku wieloletniej ewolucji na rynku czyszczalni dla zbóż i nasion.

Maszyna czyszcząca VIBAM

Vibam

Vibam jest uniwersalną maszyną przeznaczoną do wstępnego i właściwego czyszczenia wielu gatunków zbóż i nasion. Surowiec podawany na skrzynie sitowe jest aspirowany przed i po czyszczeniu.

FILTRY

Filtr typu R

Filtr typu R jest wydajnym urządzeniem przeznaczonym do ciągłej pracy w miejscach, w których powietrze musi być oczyszczane ze względów ekologicznych i użytkowych. Automatyczne oczyszczanie rękawów filtracyjnych dzięki wydajnemu systemowi czyszczenia zapewnia stały, niski spadek ciśnienia. Ilość pyłu w powietrzu może być zredukowana do mniej niż 10 mg/m3 – to wynik znacznie niższy od wymaganych norm.