Nasze usługi

Magazyny
zbożowe

Posiadamy w ofercie rozwiązania pozwalające na przyjęcie materiału z transportu kołowego.

Rozwiązania dla magazynów zbożowych

Magazyny
płaskie

System załadunku magazynów płaskich jaki oferujemy pozwala na wykorzystanie maksymalnie przestrzeni składowania tak aby uniknąć martwych przestrzeni.

Posiadamy w ofercie rozwiązania pozwalające na przyjęcie materiału z transportu kołowego, przeczyszczenie go oraz załadunek zarówno na magazyn płaski jak i magazyn silosowy. Maszyny czyszczące jakie posiadamy w ofercie charakteryzują się wydajnościami od 1 t/h do 250 t/h czyszczenia wstępnego. System załadunku magazynów płaskich jaki oferujemy pozwala na wykorzystanie maksymalnie przestrzeni składowania tak aby uniknąć martwych przestrzeni. W naszej ofercie można również znaleźć systemy napowietrzania pryzm zbożowych czołowych europejskich producentów.


Szybkość

Doświadczony i wyspecjalizowany zespół monterski szybko i sprawnie realizuje swoje zadania, co przekłada się na kompleksowe i sprawne sfinalizowanie każdego przygotowywanego projektu.

Dopasowanie

Doświadczenie i szeroka oferta maszyn czyszczących pozwala nam na dobranie optymalnego rozwiązanie w Twoim zakładzie nasiennym.

Przygotowanie

Nasi doradcy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, pomogą przygotować projekt, która będzie optymalnie i precyzyjny. Wiemy, co oprócz podstawowych narzędzi może poprawić komfort i wydajność pracy.

Koordynacja

Każda dostawa jest monitorowana pod kątem terminów, kompletności zamówień oraz jakości dostarczonych produktów. Nasz zespół technologów wie jak zadbać o każdy detal podczas prac montażowych.