Systemy monitorowania silosów

AgroLog

AgroLog to nowa linia produktów firmy Supretech Agroline, do zarządzania jakością zbiorów. Przeznaczona jest dla tych, którzy poszukują w pełni zautomatyzowanego systemu monitorowania temperatury i wilgotności zbóż, aby ułatwić i zwiększyć bezpieczeństwo codziennej pracy. Wierzymy, że podejmowanie decyzji w oparciu o wartościowe i wiarygodne dane zapewnia kontrolę na zbiorami, minimalizuje odpady i maksymalizuje zyski.

Pobierz broszurę

Sprawdź ofertę i wyślij zapytanie na grain@serafin.agro.pl
POBIERZ

Cyfrowa przyszłość

Na system składa się solidny sprzęt i inteligentne oprogramowanie. To Ty decydujesz, jak zaawansowanego rozwiązania potrzebujesz. Decydujesz również o tym, czy chcesz korzystać z oprogramowania w chmurze, czy lokalnie. Możemy dostosować AgroLog dokładnie do Twoich potrzeb – bez względu na to, ile silosów lub magazynów masowych trzeba zabezpieczyć lub gdzie są one zlokalizowane.

Skontaktuj się z nami

ZadzwońNapisz

Skuteczne monitorowanie

Urządzenia AgroLog nie tylko, zbierają, ale także przetwarzają informacje z czujników, informują o najmniejszych zmianach w magazynie i jednocześnie automatyzują krytyczne zadania. Teraz oferujemy nie tylko dane, ale także wartość z nich płynącą.