Nasze usługi

Czyszczenie
nasion

Dzięki współpracy z firmami specjalizującymi się w sortowaniu różnych produktów takie jak zboża, nasiona warzyw, zioła czy też orzechy jesteśmy w stanie dostosować rozwiązania technologiczne do konkretnych wymagań klienta.

Dzięki współpracy z firmami specjalizującymi się w sortowaniu różnych produktów takie jak zboża, nasiona warzyw, traw, ziół czy też orzechów jesteśmy w stanie dostosować rozwiązania technologiczne do konkretnych wymagań klienta.

Posiadamy w ofercie szeroki wachlarz maszyn, urządzeń do transportu pozwalających na przemieszczanie, sortowanie i czyszczenie różnych gatunków czy odmian nawet na jednej konkretnej maszynie. Posiadamy dostawców, którzy od lat produkują rozwiązania dla przemysłu spożywczego przetwórstwa ziół i nasion. Oferujemy gotowe rozwiązania do konkretnego ziarna – od pojedynczych maszyn, przez maszyny zagregowane po całe linie służące do czyszczenia, suszenia, obróbki, transportu i pakowania wszelkiego rodzaju ziarna.


Park maszyn

Doradzamy klientom w doborze maszyn, projektujemy kompletne linie, czy też całe parki maszynowe.

Projekt

Nasi inżynierowie są do Państwa dyspozycji w zakresie doradztwa, wizji lokalnych oraz wyceny konkretnych projektów. r

Oferta

Po wstępnych uzgodnieniach i doborze maszyny do zapotrzebowania szybko i rzetelnie przygotowujemy oferty, projekty, a także wizualizacje. Staranne przygotowania eliminują późniejsze niedopatrzenia i pozwalają na sprawną realizację.

Realizacja

Wieloletnie doświadczenie oraz zespół specjalistów zapewnia kompleksową obsługę w zakresie projektowania, dostarczania, modernizowania czy instalowania obiektów.