Ekspert w dziedzinie przeładunku zboża

Preco

Łotewska firma Preco jest ekspertem w dziedzinie przeładunku zboża. Od 1994 roku produkuje przenośniki i suszarnie do zbóż, roślin pastewnych i strączkowych, nasion i innych sypkich produktów. Asortyment Preco spełnia wszelkie normy europejskie i posiada certyfikaty Conformité Européenne i EAC.


Wiemy czego potrzebujesz

Wszystkie urządzenia są projektowane i produkowane przez doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy są w stanie znaleźć i dostarczyć najbardziej odpowiednie rozwiązanie dla gospodarstw o dowolnej wielkości i specyfikacji, począwszy od małej firmy rodzinnej, a skończywszy na produkcji ciężkiej.


Nasz
asortyment

W asortymencie Preco znajdziemy przenośniki łańcuchowe, przenośniki łańcuchowe wznoszące, przenośniki łańcuchowe wznoszące z segmentem łukowym, przenośniki taśmowe, podnośniki kubełkowe, suszarnie przepływowe, suszarnie porcjowe oraz mobilne. Preco zapewnia elastyczne rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb rolniczych.

Produkcja Preco

Zakład produkcyjny Preco zajmuje powierzchnię 8000 m2 i jest wyposażony w nowoczesny, wysokiej jakości sprzęt produkcyjny do gięcia metali, wykrawania, cięcia laserowego i plazmowego, a także wycinania, walcowania i spawania.