Ekspert w dziedzinie przeładunku zboża

Preco

Łotewska firma Preco jest ekspertem w dziedzinie przeładunku zboża. Od 1994 roku produkuje przenośniki i suszarnie do zbóż, roślin pastewnych i strączkowych, nasion i innych sypkich produktów. Asortyment Preco spełnia wszelkie normy europejskie i posiada certyfikaty Conformité Européenne i EAC. Zakład produkcyjny Preco zajmuje powierzchnię 8000 m2 i jest wyposażony w nowoczesny, wysokiej jakości sprzęt produkcyjny do gięcia metali, wykrawania, cięcia laserowego i plazmowego, a także wycinania, walcowania i spawania.

Nasz
asortyment

W asortymencie Preco znajdziemy przenośniki łańcuchowe, przenośniki łańcuchowe wznoszące, przenośniki łańcuchowe wznoszące z segmentem łukowym, przenośniki taśmowe, podnośniki kubełkowe, suszarnie przepływowe, suszarnie porcjowe oraz mobilne. Preco zapewnia elastyczne rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb rolniczych.

Przenośniki podnośniki

Przenośniki i podnośniki Preco są wykonane z ocynkowanej stali zgodnie z normami i dyrektywami UE, które gwarantują bezpieczeństwo maszyn. Przeznaczone są do transportu materiałów sypkich stosowanych w rolnictwie, żywności i innych branżach. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby niezawodnie i wydajnie pracować codziennie przez cały rok. Charakteryzują się trwałością, niskimi kosztami utrzymania i minimalnym zużyciem energii.

Suszarnie

W ofercie Preco znajdziemy suszarnie stacjonarne, mobilne i przepływowe przeznaczona do suszenia wszystkich rodzajów zbóż i kukurydzy, a także roślin strączkowych i oleistych. Suszarnie Preco są odpowiednie dla małych i średnich gospodarstw rolnych.