Nasze usługi

Nasiennictwo

Nasiennictwo jest gałęzią przemysłu, która charakteryzuje się dużą dbałością o czystość produkcji i warunki składowania nasion i ich odmian.

Czystość pracy maszyn

Wysoka jakość
maszyn

Znając dokładnie te warunki od lat staramy się doradzać klientowi oraz dostarczać cały park maszynowy gotowych linii czyszcząco sortujących od najlepszych producentów w Europie.

Wieloletnia współpraca z dostawcami z Danii, Szwecji, Niemiec czy Turcji pozwoliła nam na zachowanie szerokiej oferty maszyn dostosowanych do konkretnych potrzeb sortowania czy też zachowania odpowiedniej czystości partii nasion na końcu procesu technologicznego.

Posiadając w swojej ofercie maszyny czyszczące i zaprawiarki nasion wiodących światowych producentów. Jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom wykonanie linii nasiennych, które zapewniają produkcje najwyższej jakości materiału siewnego.


Dopasowanie

Doświadczenie i szeroka oferta maszyn czyszczących pozwala nam na dobranie optymalnego rozwiązanie w Twoim zakładzie nasiennym.

Niezawodność

Wiemy jak ważna jest ciągłość pracy zakładu nasiennego. Dysponujemy niezawodnym serwisem, który reaguje natychmiastowo.

Renoma

Nasze maszyny i urządzenia pracują od lat na terenie całej Polski co świadczy o ich znakomitej jakości i bezawaryjności. Ogromna ilość zadowolonych klientów to najlepsze zaproszenie do współpracy.