System transportu grawitacyjnego

Rury i kształtki NORO

Asortyment NORO obejmuje standardową gamę rozdzielaczy, kształtek i rur o średnicach od 80 do 600mm.

Wszystkie produkty wykonane są ze stali czarnej malowanej proszkowo, nierdzewnej lub galwanizowanej. System rur NORO może być łączony z podobnymi rurami posiadającymi końcówki zawinięte w rolkę lub wywinięte na płasko.


System rur Noro

Zastosowanie NORO

System NORO służy do transportu i odpylania surowców sypkich. Został zaprojektowany zarówno do transportu grawitacyjnego, jak i pneumatycznego.

Asortyment NORO obejmuje standardową gamę rozdzielaczy, zasuw, kształtek i rur o średnicach od 80 do 600mm. System rur NORO może być łączony z podobnymi rurami posiadającymi końcówki zawinięte w rolkę lub wywinięte na płasko. Używając szybkozłączy zaciskowych można błyskawicznie łączyć różne elementy systemu uzyskując trwałe i sztywne połączenie bez użycia narzędzi. Wszystkie komponenty systemu wykonuje się według jednej matrycy, dzięki czemu wszystkie elementy doskonale do siebie pasują.


Trwałość systemów Noro

Okładzina Kryptane®

Możliwość wykładanie elementów wykładzinami
trudnościeralnymi KRYPTANE®

Katalog NORO

Pobierz katalog NORO

Sprawdź pełną ofertę rur i kształtek NORO i wyślij zapytanie ofertowe na bartlomiej.szatan@serafin.agro.pl. Informujemy, że od 16.11.2022 do cen z cennika należy doliczyć 20% w przypadku elementów połączeniowych oraz 5% do pozostałego asortymentu.

POBIERZ KATALOG

Cennik 16.11.2022r. „Podwyżka”
5% + na cały asortyment
20% + na elementy połączeniowe
Zaawansowana technologia

Siłowniki pneumatyczne

Wykorzystanie najnowszej technologii w transporcie grawitacyjnym skutkuje wysoką sprawnością systemu i dokładnością.

Lider na Polskim rynku

Nasze Realizacje

Nasza wiedza na temat transportu grawitacyjnego pozwala na projektowanie i montaż nawet najbardziej zaawansowanego systemu.