Nasze usługi

Projekty technologiczne
i doradztwo techniczne

Dzięki doskonałej koordynacji i kooperacji ze specjalistami z różnorodnych branż, zapewniamy Państwu terminowość i wysoką jakość świadczonych usług.

Nasza praca

Doświadczona
kadra projektowa

Posiadając swoje biuro projektowe jesteśmy w stanie dokładnie spełnić wymagania i oczekiwania klienta odnośnie projektu technologicznego. Wykonując konkretny projekt, często pełnimy też funkcję doradczą w całym procesie pozwalając na optymalizacje wielu rozwiązań zadanych przez klienta.

Posiadając swoje biuro projektowe jesteśmy w stanie dokładnie spełnić wymagania i oczekiwania klienta odnośnie projektu technologicznego. Wykonując konkretny projekt, często pełnimy też funkcję doradczą w całym procesie, pozwalając na optymalizację wielu rozwiązań zadanych przez klienta. W przypadku zarówno dużych, jak i mniejszych zadań stawianych nam przez naszych zleceniodawców, każde staramy się traktować w identyczny sposób – tak, aby efekt końcowy był zadowalający dla zleceniodawcy.

Dokumentacje projektową prowadzimy w 2D oraz 3D, wykonujemy schematy P&ID, dokumentację techniczną maszyn oraz opisy ideowe danego zagadnienia wraz z opiniowaniem. Współpracujemy z wieloma rzeczoznawcami branżowymi. Zawsze liczy się dla nas efekt końcowy, dlatego większość projektów prowadzimy od momentu stworzenia dokumentacji aż do rozruchu linii technologicznych, co pozwala na elastyczne podejście do potrzeb klienta.


  • wykonanie projektów wielobranżowych
  • projekty układów transportu oraz przetwórstwa zbóż i nasion
  • projekty układów odpylania instalacji
  • projekty systemów dozowania i ważenia produktów
  • projekty instalacji dla środowisk stref wybuchowych ATEX wraz z ich opiniowaniem


Serafin team

Poznaj nas

Poznaj nasz doświadczony zespół projektowy jak również kadrę kierowniczą.
ZOBACZ

Strategia

Na etapie planowania wykonujemy nie tylko projekty koncepcyjne, ale również nierzadko plany technologiczne, ocenę stanu istniejącego zakładów przetwórczych i propozycje ich modernizacji.

Dotrzymujemy terminów

Dzięki doskonałej koordynacji i kooperacji ze specjalistami z różnorodnych branż, zapewniamy Państwu terminowość i wysoką jakość świadczonych usług.

Doświadczenie zespołu

Zespół naszych projektantów posiada bogate doświadczenie, które staramy się podpierać nie tylko wiedzą techniczną ale i licznymi wizjami lokalnymi na zakładach aby mogli od podstaw poznawać technologię przetwórstwa spożywczego.