AgroAktualności

Jesteś na bierząco z informacjami


No more posts

zaprawiarka_r15_8
zaprawiarka_r15_4
zaprawiarka_r15_9
zaprawiarka_r15_1

2 lutego 2019

Kolejna zaprawiarka Norogard jedzie do klienta! Model R15 pracujący w trybie ciągłym wyposażony został w dotykowy panel sterowania PLC, który gwarantuje najwyższą precyzję dozowania zaprawy. Dodatkowo wylot samoczyszczący, dzięki któremu zachowanie największego stopnia pokrycia ziarna jest możliwe przy pracy z wydajnością nawet do 15 ton na godzinę. Nowością jest moduł GSM, który umożliwia zdalną obsługę maszyny przez serwis fabryczny w Szwecji, kontrolę i raportowanie błędów.


czyszczenie_zboza_pmn_1000
PMN1000_3
PMN1000
PMN1000_1-1

10 grudnia 2018

Zaprawianie ziarna to nie tylko proces pomieszania zaprawy z nasionami. Wielu rolników jest przekonanych, iż wystarczy dodać środka zaprawiającego, wymieszać wszystko w betoniarce, czy mieszalniku do pasz i gotowe – można oczekiwać rewelacyjnych wschodów zasiewu.

Nic bardziej mylnego! Często producenci rolni zapominają, jak ważne jest przygotowanie samego ziarna przed zaprawianiem – tj. wyczyszczenie go z zanieczyszczeń pylistych, ziemi, ziaren połamanych i drobnych, połówek, a nawet słomy. Wymiernie wpływa to na wzrost zdolności kiełkowania, wyrównania i celności ziarna, zmniejszenia normy wysiewu oraz zużycia cieczy zaprawiającej.

Tę wiedzę i świadomość szerzą wśród hodowców przedstawiciele Lubelskiej Izby Rolniczej, którzy w trosce o ich zdrowie oraz plony zachęcają korzystania z usług czyszczenia i zaprawiania mobilną maszyną PMN 1000, którą zakupili od naszej firmy w tym roku.

Linia została specjalnie zaprojektowana tak, aby mogła działać w trybie automatycznym lub ręcznym – z możliwością rozłączania poszczególnych urządzeń i wykonywania samego czyszczenia.

Powyżej zdjęcie z zaprawiania pszenicy u delegata Lubelskiej Izby Rolniczej z gminy Bychawa – Pana Mariana Kalickiego.

Technologia zbożowo nasienna 


BROWAR_1
BROWAR_58
BROWAR_56
BROWAR_43
BROWAR_42
BROWAR_41
BROWAR_40
BROWAR_39
BROWAR_38
BROWAR_37
BROWAR_36
BROWAR_24
BROWAR_23
BROWAR_21
BROWAR_20
BROWAR_19
BROWAR_18
BROWAR_15
BROWAR_14
BROWAR_11
BROWAR_10
BROWAR_9-—-kopia
BROWAR_5-—-kopia
BROWAR_4-—-kopia
BROWAR_3-—-kopia
BROWAR_2-—-kopia

3 września 2017

Firma Serafin to gwarancja najlepszych produktów i wysokiej jakości wykonania. Swój profesjonalizm budujemy na bogatym doświadczeniu i szerokiej wiedzy o technologiach zbożowo-nasiennych. Zdobyliśmy zaufanie takiego klienta jak Grupa Żywiec SA . Wszystkie zadania wykonujemy precyzyjnie i na czas.